Development na klíč

Jsme poradenskou agenturou v oblasti plánování a realizace developerských projektů

Umíme propojit jednotlivé segmenty a zastřešit je kvalitním projektovým řízením. Developer u nás vždy nachází jistotu, profesionalitu a všechny potřebné služby na jednom místě.

Profesionalita na prvním místě

Každý developerský projekt je jiný. Proto ke každému přistupujeme s profesionalitou a individuálním přístupem. Díky našim nástrojům jsme schopni využít potenciál každého projektu na maximum. Celý koncept přizpůsobíme potřebám developera a pro dosažení maximálního zisku.

Navýšení zisku Vašeho projektu

Nacenění každého projektu v čase je základ. Používáme nejmodernější technologie a postupy největších developerů v České Republice.

Procesy máme pod kontrolou

Každý projekt má svého projektového manažera, který je pravou rukou investora. Stará se, aby všechno probíhalo dohodnutým směrem.

Optimalizace nákladů a řízení cash flow

Díky správně nastaveným procesům a strategii umíme optimalizovat celkové
cash flow Vašeho projektu.

Všechny služby na jednom místě

Prodej, marketing, financování, právní služby, technický dozor. No zkrátka vše, na co si vzpomenete, naleznete u nás.

Obchodní spolupráce

Váš projekt je plný obchodních příležitostí. S našimi partnery se postaráme, abyste profitovali i z následných služeb, které se běžně samotného prodeje netýkají.

Kompletní servis i po dokončení projektu

Vyřešíme s klienty vše potřebné, aby mohli v klidu bydlet a Vy realizovat další projekty.

Následná správa nemovitostí

Poradíme si i s následnou správou celé nemovitosti, na které se můžete pasivně podílet a mít tak profit z projektu i mnoho let po jeho dokončení.

Výhody spolupráce v několika krocích

1

Navýšení zisku Vašeho projektu

Abychom projekt řídili efektivně a pomohli Vám k maximálnímu zisku, potřebujeme nejdříve provést hloubkovou analýzu a zjistit potenciál projektu.

2

Projektové řízení na klíč

Náš projektový manažer se naplno věnuje projektu a spolu s investorem tvoří celý proces od A do Z. Vhodným načasováním jednotlivých kroků lze dosáhnout lepšího cash flow projektu, navýšení zisku a v neposlední řadě snížení administrativní zátěže a celkových nákladů.

3

Financování projektu a jeho cash flow

S investorem se na začátku spolupráce bavíme zejména o financování a cash flow daného projektu. Návratnost investice v čase je pro každého investora naprosto klíčová. Výsledné cash flow ovlivňujeme vždy ve prospěch developera za použití našich osvědčených postupů. Zároveň umíme pro investora financování i zajistit. Buď standardním projektovým financováním od banky či ze zdrojů našich soukromých investorů.

4

Prodej projektu a navazující obchodní činnost

O samotný prodej se starají naši specialisté. Každý z nich je zkušený ve svém oboru. Náš tým je složen z realitních makléřů, hypotečních poradců, marketingových specialistů, advokátů, daňových poradců a dalších nezbytných článků, bez kterých by to nešlo. Ty všechny má náš projektový manažer potažmo investor plně k dispozici.

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

Působíme po celé České Republice

Garantujeme úsporu nákladů, administrativy a zvýšení zisku

Komplexní a zároveň jedinečná služba na trhu

Kontaktujte nás