Realitní služby
s individuálním přístupem

V rámci spolupráce s realitními kancelářemi jsme schopni vyhledat i zprostředkovat Vaši nemovitost prostřednictvím poptávek a nabídek v našich neveřejných databázích.
Vyplňte formulář s vyčkejte na kontakt od našich realitních asistentů.

Výhody služby

Po zadání parametrů nemovitosti Vám bude volat náš realitní specialista, který si osobně vezme na starosti všechny Vaše požadavky.

560627-PKSSJM-928

Jak probíhá zprostředkování

  • Nejprve si musíme sdělit, jestli chcete nemovitost najít nebo svoji stávající nemovitost prodat či pronajmout. Dále určíme, v jakém čase chcete mít celou věc vyřešenou, a nastavíme si priority, které jsou pro Vás nejzásadnější.

Naši klienti si vybírají, zda chtějí nemovitost prodávat veřejně nebo neveřejně. U vyhledání nemovitosti jsou důležité základní parametry.

  • Pokud nám blíže specifikujete typ nemovitosti, např. novostavba, starší k rekonstrukci či po rekonstrukci, budeme si moci lépe zvolit, kde zahájí naše pátrací jednotka první kroky.
  • V bankách jsou dnes klienti, kteří mají předschválené hypotéky a chtějí současně prodat i nějakou svoji nemovitost. Tyto klienty umíme cíleně oslovit. Skutečnost, že poptávaná nemovitost není na internetových serverech neznamená, že neexistuje.

Spolupracujeme s developery, stavebními firmami, bankami i realitními kancelářemi. Na internetu najdete často předražené nemovitosti.

  • Nemovitost je vždycky spojena s lokalitou, kde se nachází. Ta v mnoha případech určuje hodnotu nemovitosti a právě díky spolupráci s bankami a jejich odhadci jsme schopni celkem přesně klientovi sdělit, jestli je jeho představa o ceně reálná.
  • Při akceptaci ceny stanovené odhadcem jsme schopní prodej zprostředkovat do měsíce. Pokud prodávající nepospíchá, lze strategii přizpůsobit cenovému požadavku a čekat tak na zájemce i delší dobu.

Prodávající a kupující jsou v odlišné situaci a my hledáme vždy průsečík mezi oběma stranami. Vyšší cena většinou znamená delší doba prodeje.

Po odsouhlasení ceny oběma stranami začíná administrativní maraton. Klienti postupně podepisují Rezervační smlouvu, Smlouvu o smlouvě budoucí kupní, Kupní smlouvu a často také advokátní či bankovní úschovu.

Každý prodej je řešen individuálně s ohledem na to, že různí klienti různě financují kupní cenu. Do vztahu mnohdy ještě vstupuje banka, což u nás není překážka. Takové transakce řešíme denně.

Klienti získávají kompletní seznam dokumentace, postup podepisování, ověřování podpisů a úkonů na katastru nemovitostí. Rychle, levně, bezpečně.

Předběžná poptávka

Vyplňte dotazník, kde zadáte svoji poptávku k vyhledání nebo požadavek na prodej nemovitosti, ať už ve veřejných či neveřejných zdrojích.